Co rozumiemy pod pojęciem linków sponsorowanych?

2020-09-06

Warto wiedzieć, że linki sponsorowane google adwords http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/ to linki, które wyświetlają się w Google na wysokich pozycjach i są one opatrzone słowem „reklama”. Wtedy wiemy, jakie linki są wynikiem działania na platformie Google AdWords, a jakie linki są organiczne. To rozróżnienie jest istotne.Dlaczego coraz więcej osób oraz firm wybiera linki sponsorowane?


Przede wszystkim chodzi o lepsze i szybsze dotarcie do nowych użytkowników Internetu. Dzięki kampaniom w ramach usługi Google AdWords możemy błyskawicznie dotrzeć do nowych osób, które będą zainteresowane kliknięciem w naszą stronę internetową. Nie ma znaczenia w jakiej branży działa nasza firma. Chodzi z pewnością o zwiększenie unikalnych wejść na naszą witrynę internetową oraz sprawienie, żeby te osoby wracały na naszą stronę WWW.


Google AdWords. Czy to się opłaca?


Można odpowiedzieć na to pytanie twierdząco pod warunkiem, że nasze kampanie w AdWords są poprawnie skonfigurowane oraz zoptymalizowane. Warto o tym pamiętać, kiedy chcemy działać w ramach usługi Google AdWords.