Co warto wiedzieć o przekładkach kartonowych?

2020-07-09

Tektura warstwowa wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi, izolacyjnymi oraz termicznymi, a przy tym też efektywnie zabezpiecza przedmioty, przed wstrząsami, czy też przed szkodzeniami mechanicznymi. Wszystko z uwagi na skuteczne amortyzowanie uderzeń, a także ochronę przed zabrudzeniami i zarysowaniami.


Doskonale znając właściwości falistej tektury, warto wiedzieć też, że z tej można wykonać także pomocne przekładki kartonowe https://prostkey.pl/oferta/tektura, które bardzo skuteczne zabezpieczają przedmioty w transporcie, ale również w procesie przechowywania. Tak samo kartonowe przekładki, ale również inne akcesoria tego typu, jak chociażby wypełniacze, opakowania fasonowe, taśmy pakowe, kartony, a nawet spinki metalowe, są dla nas gwarantem bezpieczeństwa we wszelkich logistycznych procesach, przez które musi przejść towar. Jeśli zatem istnieje taka sposobność, warto zaopatrzyć się we wszystkie wyżej wymienione przedmioty.


Bardzo często natkniemy się na producentów, którzy są wstanie zaopatrzyć nas we wszystkie narzędzia tego typu. Należy również pamiętać o tym, iż tak samo jak w wypadku samych kartonów, przekładki da się wykonać na zamówienie, a wówczas są one wykonane wedle naszych wytycznych. Tego typu producentów można pochwalić za indywidualne podejście, jednak nie jest to wszystko. Na oficjalnych serwisach tych firm często spotkamy się z informacją, że te zaoferują nam też utrzymanie stanów magazynowych, abyśmy jako klienci mieli gwarancję tego, że kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, nasz asortyment będzie gotowy do odebrania.