Nawóz do hortensji, a

2020-08-03

Ogród nowoczesny to przede wszystkim czyste, proste linie, nowoczesny wystrój, mało kolorów, duże obszary tej samej roślinności, zwarte, strzyżone żywopłoty, dużo trawnika. Charakteryzuje się ograniczoną liczbą barw i gatunków roślin oraz materiałów użytych do budowy elementów architektury ogrodowej.


Nawóz do hortensji https://gardenstart.pl/pol_m_Nawozy_Do-kwasnolubnych-172.html, a żywopłoty

Nawiązuje do architektury budynku i nawierzchni. Najczęściej ma minimalistyczny wygląd, a rośliny stanowią jedynie kontrast i kolor. Meble powinny być nowoczesne, tworzące elegancki, wyrafinowany dodatek, jeżeli wskazuje się na nawóz do hortensji.


Projekt takiego ogrodu musi być szczególnie precyzyjnie przemyślany, a wszystkie jego elementy powinny ze sobą współgrać. Proste kanały wodne z umieszczonymi losowo monolitami z betonu łagodzą delikatne, kołyszące się byliny, z przewagą mocnego koloru pomarańczowego oraz niebieskiego. Tło stanowi mocno przycięty żywopłot


Urok tego zimozielonego ogrodu tkwi w prostocie założenia. Podwójny żywopłot z cisa docięty na różnej wysokości i kołyszące się drzewa wprowadzają niezwykły urok. Ogród wiejski słusznie kojarzy się z sielską wsią. Ale wcale nie musi być zakładany na wsi. Równie dobrze może znajdować się w mieście, aby tylko pasował do architektury domu. Warto jest zatem postawić na nawóz do hortensji.


Wspaniale będzie się prezentował przy domu z surowych bali, białej chatce krytej strzechą czy domu o tradycyjnej architekturze. Przytulny domek pośród wielobarwnych kwiatów to dla mnie uosobienie wiejskiego stylu. W ogrodzie wiejskim będzie rosło mnóstwo kolorowych, pachnących kwiatów. Kwiatowe rabaty umieszczamy na froncie domu.