Urolog w Krakowie opowiada o ochronie przed rakiem

2020-08-19

Granat to przepyszny prawdziwy dynamit estradiołowy chroniący jednocześnie przed wszelkiego rodzaju rakiem, w tym hormonozależnym. Jak dowiodły rozległe badania, sok z tego owocu może zapobiec chorobom serca, oczyścić żyły z płytek miażdżycowych i rozpuścić zakrzepy.


Urolog Kraków https://cmlinden.pl/specjalnosci/urologia/ o chorobach związanych z rakiem, czyli o ochronie

Wymienione problemy to typowe objawy komplikacji po stosowaniu sztucznych hormonów. Granaty zawierają związek, którego cząsteczki mają identyczną konfigurację jak ludzki estradiol i dają całą gamę tych samych efektów odmładzających co nasz hormon. Działają antydepresyjnie oraz wzmacniają kości - przedstawia urolog w Krakowie.


Większość ludzi zaczyna tyć w wieku średnim, kiedy następuje spadek hormonów, a granaty hamują ten przybór na wadze, przywracając optymalne funkcjonowanie gruczołów. To szczególnie istotne przy tłuszczu na brzuchu, niemożliwym do zrzucenia, który jest sygnałem poważnych problemów zdrowotnych, na przykład chorób serca i cukrzycy. Granaty również chronią przed rakiem piersi oraz przerzutami, jeżeli chodzi o sprawy ukazywane poprzez urologa w Krakowie.


Owoce te mają bardzo korzystne działanie na układ rozrodczy u kobiet. Wyciąg i olej z granatów cofają atrofię pochwy, a smarowanie nimi jej ścianek przyspiesza poprawę. Granat może również podnieść i ujędrnić opadające piersi. U trzydziestolatek hormony dbają o to, by piersi były jędrne i uniesione. Będą robić to znowu dzięki odpowiednim ziołom i środkom spożywczym przywracającym ich funkcjonowanie. W wieku trzydziestu lat nie potrzeba specjalnych ćwiczeń, żeby zachować ładną linię piersi, i nie będzie jarzonego z atrofią mięśni. Z ponad 1300 przebadanych związków okazał się najbardziej skutecznym inhibitorem atrofii mięśniowej. Kwas ten nie tylko zapobiega zanikowi mięśni, ale też stosowany w diecie pobudza ich wzrost. I działa nawet przy diecie wysokotłuszczowej, mającej doprowadzić do przyrostu masy ciała.