Zapach pełen pewności siebie

2020-10-09

Dla mężczyzn szczególnie polecane są mocne, intensywne zapachy, które zapewniają poczucie wartości, pewności siebie, dodające odwagi i popychające do wielkich czynów. Takie są właśnie markowe zapachy dla mężczyzn, tworzone z pasją przez najlepsze firmy.


Pełen tajemnic zapach Chanel Egoiste https://mojezapachy.pl/perfumy-meskie/chanel-egoiste-platinum-woda-toaletowa-50ml-nowa-szata

Nie wszystkie zapachy są męskie w tradycyjnym ujęciu tego słowa. Niektóre są nieco niekonwencjonalne, dlatego najlepiej sprawdzą się w przypadku osób o mocnej osobowości, charyzmatycznych. Otóż, chanel egoiste jest zapachem stworzonym w podstawie z tytoniu, drzewa sandałowego oraz skóry – zapachem wymownym, mocnym, stanowczym. Nuty serca Chanel Egoiste wypełnia róża z cynamonem, dodając jednocześnie słodyczy i pikanterii. Dopełnieniem tego niesamowitego zapachu Chanel Egoiste jest nuta głowy w postaci mandarynki oraz kolendry.


Chanel Egoiste – zapach mężczyzny

Niektórzy twierdzą, że to właśnie tak powinien pachnieć prawdziwy mężczyzna. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zamów te doskonałe perfumy w dobrej cenie.